Close

Pro koho je vhodný operativní leasing bez registru


Je jasné, že koupě auta má svá pravidla. Buď si jej můžeme pořídit za hotové, nejčastěji převodem na účet, častěji však lidé využívají leasing. Jedná se o formu úvěru, kdy je auto majetkem leasingové společnosti do chvíle, než svůj dluh splatíme. Je to poměrně pohodlné a umožňuje nám to pořídit si vůz, když jej skutečně potřebujeme.

Někdy však můžeme narazit na nečekané problémy. Jeden z nich mnohdy vyplyne z toho, že máme záznam v registru dlužníků. V takovém případě budeme u většiny bank odmítnuti z důvodu potenciální nespolehlivosti, bez ohledu na to, jaká je naše finanční situace. Co v takovém případě můžeme dělat?

plná silnice

Jednou z možností je operativní leasing bez registru https://goldbanking.cz/nabidka/. Ten nabízí mnoho nebankovních společností a jeho výhodou je to, že při něm nejste prověřováni v registru dlužníků. Nebudete tedy odmítnuti jen proto, že v něm máte záznam, byť už máte všechny dluhy splacené. Je však pravdou, že tato možnost není vhodná pro všechny. Je třeba počítat s tím, že ani zde není všechno zlato, co se třpytí.

V první řadě je nutné počítat s tím, že zde budou podstatně větší úroky i poplatky. Celkem tak zaplatíme vyšší částku, než bychom dali bance. Je pak na nás, zda skutečně nový vůz tak nutně potřebujeme.

auto na silnici

Pokud navíc stále ještě svůj dluh, kvůli kterému máme záznam, splácíme, je dobré si spočítat, zda skutečně máme dost peněz i na splácení leasingu, a to bez toho, že bychom měli problém platit své základní výdaje.

Rozhodně tedy není tento typ vhodný pro každého. Než se pro něj rozhodneme, je nutné si řádně promyslet, zda je to pro nás skutečně to nejvhodnější řešení. Dobré také je, pokud požádáme o radu někoho nestranného, který naši situaci dokáže dobře posoudit. Jen tak si budeme jisti, že děláme skutečně správné rozhodnutí, kterého nebudeme v budoucnu litovat, především pak finančně.

© 2024 Lqz | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.