Close

Sídlo firmy si můžete nahlásit i mimo vaše bydliště


Sídla firem si lidé zřizují na různých místech, umožňuje to současná legislativa, která je v tomto směru velmi benevolentní. Toho lze samozřejmě využít ve svůj prospěch a namísto sídla v místě bydliště si lze zřídit sídlo firmy v Praze 10. Proč zrovna tam, a ne třeba v nějaké malé obci? Představte si, že bydlíte v Klánovicích, v Úvalech nebo v Újezdě nad Lesy, a máte do do městské části Praha 10 jen asi deset minut autem. Ve vaší ulici i na dalších místech vaší obce či městečka vás mnoho lidí dobře zná, a jakmile začnete podnikat a budou se u vás objevovat cizí lidé, může to být trnem v oku závistivým jedincům, kteří začnou vymýšlet různé nepříjemnosti, jak vám ztrpčit život.

telefon v kanceláři

Na téma závisti již bylo natočeno mnoho filmů, pohádek a seriálů či dokumentárních pořadů a jeden z nich bychom si tu mohli připomenout – legendární komedii „Co je doma, to se počítá, pánové!“ Dvě rodiny Bartáčků a Nováků tu navzájem soupeřili o větší prestiž a závist tu korunovala úspěch v tolika podobách, že by stálo za to si ten film stáhnout a znovu zhlédnout. Nezapomínejme, že toto je jen film, a že realita může končit mnohem hůře, proto je rozumné nenabízet závisti bezhlavě žádnou potravu. Jakmile ji vyhladovíte, zeslábne a přestane vás obtěžovat.

sídlo firmy v Praze

Pokud nahlásíte sídlo firmy v Praze 10, kde budete mít k dispozici i zasedací místnost s kuchyňkou a toaletou, v tomto anonymním prostředí vás žádní Bartáčkovi ani Novákovi obtěžovat nebudou, protože vás prostě neznají. Zasedací místnosti lze využívat pro administrativní úkony, jako jsou školení kolegů, setkání s obchodními či provozními partnery, podpisy důležitých smluv, prezentace vašich služeb či výrobků atd. Budete tu mít na svou práci klid a v příjemném prostředí se vám bude lépe pracovat, než u vás v obýváku či na zahradě, kde byste si zbytečně narušovali vlastní soukromí a byli terčem pozornosti sousedů.

© 2024 Lqz | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.