Close

Pořiďte své přítelkyni rajcovní boty s otevřenou špičkou


Výrobci dámské obuvi poskytují mužům mnoho příležitostí k rozkoši. Některé typy dámských bot totiž navozují silné sexuální vzrušení, které možná nedokážete rozumově vysvětlit, přesto vnímáte, jak vám zvyšují krevní tlak a zesilují tvorbu testosteronu.

boty s otevřenou špičkou

Proč je tak sexy otevřená špička

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč si výrobci dámské obuvi dávají tolik záležet, aby u některých modelů byla dobře patrná špička chodidla? Přitom z konstrukčního (obuvnického) hlediska to nemá praktický význam a jde spíše o komplikaci při výrobě, než usnadnění výrobního procesu. Důvod je zde jasný, muži touží po tom sledovat ženské prsty na chodidlech, protože právě ty jim naznačují, že za nimi se ukrývá další část svůdného chodidla. Prsty na chodidlech u kotníkových bot s otevřenou špičkou dovedou být velmi sexy, zejména první tři až čtyři prsty, pokud jsou souměrně tvarované a mají zdravé nehty. Pro mnoho mužů je to vysloveně rajcovní záležitost.

dámská sexy obuv

Proč muži s obdivem sledují ženské paty

Některé typy obuvi mají i otevřenou patu, a taktéž se můžete sami sebe ptát, proč odhalovat z bot patu, když rajcovní jsou hlavně prsty u nohou, ale tentokrát musíte pro odpověď na zvídavou otázku zajít do historie reflexních masáží. Již ve starověku lidé odhalili na chodidlech reflexní body, které nás spojují s vnitřními orgány, takže například ve středu chodidla pod prstní kostí se nachází bod srdce, který stlačováním podporuje srdeční činnost a krevní oběh. Na patách se nachází kromě bodů pro podporu funkce sedacího nervu, tlustého střeva a konečníku i body pro posílení funkce pohlavních orgánů, a proto tak rádi muži sledují ženské paty. Vykukují-li z bot narůžovělé paty, je to, jako kdyby vám žena chtěla (podvědomě) ukázat své genitálie a dát vám najevo, abyste si uvědomili, že právě pata zesiluje sexuální touhy.

© 2024 Lqz | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.