Close

Být v malém bytě


Vždycky jsem chtěla bydlet v takovém menším bytě. Když se mě vždycky někdo zeptal, proč bych chtěla bydlet v malém bytě, a ne třeba ve velkém prostorném bytě anebo velkém domě, tak jsem jim říkala, že je to kvůli úklidu. Jsem takový typ člověka a taková žena, která docela nerada uklízí, raději čtu knihy anebo vařím anebo chodím také do práce. Proto mám zaměstnání a k tomu také ještě brigádu. Navíc mám ještě dvě děti a rozhodně si nedokáži představit, že bych musela uklízet prostorný byt anebo veliký dům se zahradou. Proto bych chtěla vždycky mít malý byt.

Každý bydlí tak, jak se mu líbí.

A co je na tom tak špatného? Chtěla jsem, aby mé dvě děti měly společnou jednu místnost, mám dvě holky dvojčata, takže si myslím, že tohle by bylo pro ně naprosto ideální. Stejně jsou holky stále na internátu a myslím si, že když budou i víkendy trávit v jednom malém bytě, v jedné místnosti, tak jim to vůbec neublíží. Navíc holky obě dvě byly rády. Potom bych tam měla spojený obývák s kuchyní a potom samostatnou ložnici, kde bych já měla své soukromí. Partnera tedy sice ještě nemám, ale říkám si, že na toho je stále čas. Nemám v plánu si partnera hledat opravdu v co nejbližší a nejkratší době. Jsem ráda sama, mě to baví.

Mám ráda uklizený útulný byt.

Proto jsem také řekla kamarádkám, ať už mi konečně už přestanou hledat nějakého partnera, protože s nimi je to opravdu už hrozné, protože stále mi hledají nějakého partnera. Já žádného nechci, chci si s holkami zařídit bydlení. Mám už v plánu si zařídit jeden malý byt. Má to sice tři malé místnosti, ale říkala jsem si, že tohle může být také pro nás tři opravdu nejvíce ideální, malý byt se lehce udržuje. Také s tím nejsou žádné problémy, protože když se tam něco rozbije, tak to vlastně nemusím platit já, ale platí to majitel bytu. A vám by se líbilo bydlet jak? Kde dáváte přednost prostornému bydlení anebo malému bydlení? 

© 2024 Lqz | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.